Kontakta oss

Undrar du något om våra produkter eller din beställning är du hjärtligt välkommen att höra av dig.
Vår kundtjänst är öppen måndag - fredag 07.00 - 16:00

Telefon: 08-195 211
Mail: ehandel@biovisor.se

 

För reklamationer maila: reklamation@biovisor.se

 

Har du ett företag och vill lägga större beställningar? Hör av dig till någon i vårt säljteam:

Viktoria Tholander 072-334 00 25 eller Victoria Karlsson 076-247 70 80.

 Vi som jobbar här

Andreas Bengtsson

VD, leg. läkare och grundare

andreas.bengtsson@biovisor.se

Peter Settman

Styrelseordförande och medgrundare

peter.settman@biovisor.se

Viktoria Tholander

Försäljning och marknad

072-334 00 25

viktoria.tholander@biovisor.se

Susan Andersson

Inköp- och kvalitetsansvarig

susan.andersson@biovisor.se

Teresa Wetterberg

HR- och rekryteringsansvarig

teresa.wetterberg@biovisor.se

Victoria Karlsson

Regionsäljare

076-247 70 80

victoria.karlsson@biovisor.se